İçme Suyu Hattı İnşaatı İhale Ediliyor.

Başkan SELİMOĞLU;

''Çok kıymetli ve saygıdeğer hemşerilerim

Müjdeli bir haber için Hepinizi sevgi,saygı ve muhabbetle selamlıyorum.

2 yıl önce çalışmalarını başlattığımız ve şu anda ilçemizin en büyük problemlerinden olan ve siz saygıdeğer halkımızın merakla beklediği içme suyu şebekesinin değişimi için tüm işlemler tamamlanarak ihale aşamasına geldi.

İçme suyu şebekesi yenileme ihalesi 23 Eylül 2016 Cuma günü saat 10:00 da İller Bankası Genel Müdürlüğü tarafından yapılacaktır.Şebeke yenilemesinde tüm hatlar yenilenecek,yeni su deposu ilave olarak yapılacak ve inşallah kısa sürede yapımı tamamlanarak su kesintileri ve sıkıntısı yaşanmayacaktır.

Şu anda su depolarımızı dolu olmasına rağmen,dağıtım yapılan hat boruları küçük olduğu için suda basınç yok ve bazı binalarda ve hatlarda su sıkıntısı yaşanmaktadır.Bu süreçte su sıkıntısı çeken halkımıza sabırlı davranışlarından ve anlayışlarından dolayı teşekkür ederim.

Saygıdeğer hemşerilerim.İlçemizdeki değişim ve gelişim hızla devam etmektedir.İçme suyu şebekesi ile birlikte  ilçemiz yollarında tamirat ve yenilemeler , yola paralel olarak kaldırım çalışması , kaldırım çalışması yaparken de şu anda mahalle aralarında kaldırım üzerlerinde bulunan kullanılmayan veya atıl durumda olan araç ve gereçleri kaldırarak ilçemize yakışır hale getireceğiz.

Modern bir Karamanlı'yı hep birlikte inşa edeceğiz.Sizler bize ve yönetimimize olan güveni hiç kaybetmeyin.Sizlerin yanımızda olduğunuzu bilmek,yapılan çalışmaları takdir etmek bize güç ve kuvvet veriyor.İnanın şu anda ilçemiz Burdur'daki ilçeler arasında en çok yatırımı alan ilçedir.

İddialı bir şekilde " Marka İlçe " olacağız diyoruz, sizlerin desteği ve Allahın izniyle inşallah olacağız.

Önceliklerimiz arasında olan ve bugün müjdesini verdiğim İçme suyu şebekesi yenileme işinin hazırlamasında,projelendirilmesine ve çalışmalarında emeği geçen Belediye Meclis üyelerimize, Belediye Personelimize, Yeni su deposunun yapılacağı alanın sahibi olan ve muvafakat veren DEMMER A.Ş. yetkililerine, İller Bankası Antalya Bölge Müdürlüğü Personeline, İller Bankası Antalya Bölge Müdür Yardımcısı Hemşerimiz Sayın Orhan TİRYAKİOĞLU'na, İlbank Genel Müdürlüğünde görev yapan personellere, Milletvekillerimiz Sayın Bayram ÖZÇELİK 'e, Sayın Reşat PETEK'e ve ayrıca emeği geçen herkese şahsım ve tüm Karamanlı halkı adına teşekkür ederim.

Yapılacak olan içme suyu şebeke yenileme ihalesinin ve hat yenilemesinin şimdiden Karamanlımıza hayırlı olmasını dilerim.

Saygılarımla...'' 
dedi.

Son Düzenlenme Çarşamba, 31 Ağustos 2016 08:16
(1 Oyla)
close

Haber ve bülten

Sitemizden yayımlanan son Haberlere Ulaşmak ve Daha Fazlası için, e-posta Listemize
Abone olun.

T.C KARAMANLI BELEDİYESİ Gizlilik politikası & Kullanım Koşulları
İstediğiniz zaman e-posta listesinden çıkabilirsiniz.
Web Tasarimi web danismanligi
İstanbul Kombi servisi