Tarihe Göre Filtrelenen Öğeler Aralık 2015

Başkan SELİMOĞLU'nun Yeni Yıl Mesajı

Belediye Başkanı Fatih SELİMOĞLU, yayınladığı yeni yıl mesajında, 2016 yılında Karamanlı'nın hızla ilerleyerek marka ilçe olma yolundaki adımları tamamlayacağını belirtti.

Başkan Fatih SELİMOĞLU, mesajında şunları kaydetti:

"Yaşadığımız mutluluklar, sevinçler, acılar ve üzüntüler ile bir yılı daha geride bırakarak; yeni ümitlerin taptaze ve canlı olduğu yeni bir yıla merhaba diyoruz. Bilindiği gibi, göreve geldiğimiz günden bu güne ilçemizi yeniden yapılandırmak ve modern bir Karamanlı oluşturmak için gerekli tüm çalışmaları başlatarak ilçemizi güzelleştirmek adına bütün hizmetleri hızlı bir şekilde gerçekleştirdik. Şeffaf ve adaletli bir hizmet anlayışıyla ilçemiz için gerekli olan her şeyi yapmaya çalışıyoruz. Kurumsallaşmamızı tamamlayarak, adaletli, sosyal ve şeffaf bir belediye anlayışı oluşturma gayesi ile çalışmalarımızı gerçekleştirdik. İlçemizin sıkıntılarını çok iyi biliyoruz. Bunları gidermek için 2016 yılında da gerekli planlama ile çalışmalarımız devam edecek. İnanıyoruz ki biz çalıştığımız müddetçe ilçemiz güzelleşecek, değişecek, yenilenecek. Bütün bu güzel duygular ile yaşanılacak her yeni anın yaşanmadan önce yeni beklentileri, yeni umutları, iyimserliği beraberinde getirdiği; 2016 yılında ilçemizde, ilimizde ve ülkemizde sevgi, hoşgörü, kardeşlik ve yardımseverlik duygularının arttığı huzur ve güvenin tesis edildiği, içinde yaşanılan zamanın en ince ayrıntılarıyla faydalı bir şekilde yaşanıldığı günler temenni ederek; hayallerin ve umutların gerçeğe dönüştüğü, mutluluk ve başarı dolu bir yıl diliyorum.” dedi.

Forklift Alımı

FORKLİFT ALIMI YAPTIK.

Belediyemiz Parke İşletmesinde kullanılmak üzere Kabinli, Kaloriferli, 3,5 Ton, Dizel Forklift (65.000,00 TL + KDV) alımı yaptık.

Hayırlı Olsun...

Başkan SELİMOĞLU'nun Mevlid Kandili Mesajı

Belediye Başkanı Fatih SELİMOĞLU yayınladığı mesajla, 22 Aralık 2015 Salı gününü Çarşamba’ya bağlayan gece kutlanacak olan Mevlid Kandili'nin İslam aleminin birlik ve dirliğine, insanlığın hidayet ve barışına vesile olmasını diledi.

Toplum ve insanlığın Allah'ı anlamaya, anlatmaya ve insanlığa hediye ettiği Hz. Muhammed (S.A.V)'in sevgisiyle şekillenmeye muhtaç olduğunu ifade eden Başkan SELİMOĞLU mesajını şöyle sürdürdü:

"Milletimiz ve bütün İslam alemi her yıl yeni bir heyecanla, Allah'ın bütün insanlığa rahmet elçisi olarak gönderdiği ve peygamberler zincirinin son halkası olan Hz. Muhammed (S.A.V)'in getirmiş olduğu ilahi mesajı anlamak, ortaya koymuş olduğu eşsiz örnek ahlâkını özümsemek ve toplumsal bilince aktarmak düşüncesiyle asırlardır onun Dünya'ya gelişini Mevlid Kandili olarak kutlamaktadır.

Onu sevmek ve örnek almak, yalın bir taklit ve sünnetinin belirli şekillere hapsedilmesi değil, sünnetinin bütün yönleriyle tanınması, insanlığın huzur ve mutluluğu için yaptığı çağrının hayatımıza yansıtılmasıdır. Bütün gayesi insanlığı kurtarmak, insanlığa, adalet, eşitlik, huzur, barış ve hoşgörü oluşturmak olan kainatın efendisi (S.A.V)'in doğum yıl dönümünün bütün insanlığın tekrar dirilişine vesile olması dileğimle bütün inananların Mevlid Kandillerini tebrik ediyorum." dedi.

Başkan SELİMOĞLU'nun 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı

Karamanlı Belediye Başkanı Fatih SELİMOĞLU, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle yayımladığı mesajında engelsiz bir Karamanlı yaratmak için çaba gösterdiklerini söyledi.

Belediye Başkanı Fatih SELİMOĞLU, Engelliler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan SELİMOĞLU mesajında, dünyada 1 milyardan fazla, Türkiye’de ise 9 milyon civarında engellinin yaşadığına dikkat çekti. Engelli vatandaşların da en az engelli olmayanlar kadar toplumsal yaşama katılma haklarının bulunduğunu ifade eden Başkan SELİMOĞLU, “Göreve geldiğimizden bu yana engelli vatandaşlarımızın Karamanlı’da rahatça yaşayabilmeleri için, onların hayatlarını kolaylaştırabilmek için çalışmalar yapıyoruz, çaba gösteriyoruz” dedi.

Engelsiz bir ilçe yaratma gayreti içinde olduklarını vurgulayan Başkan SELİMOĞLU, “Engelli vatandaşlarımızın tekerlekli sandalye, akülü araç, beyaz baston gibi ihtiyaçlarını giderirken, aynı zamanda Belediyemiz Hizmet Binasında engelli personellerimiz görev yapmaktadır.Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da engelli vatandaşlarımızın hizmetinde olmaya devam edeceğiz. 3 Aralık Dünya Engelliler günü tüm engelliler için hayırlı olsun” diye konuştu.

Bu RSS beslemesine abone ol
close

Haber ve bülten

Sitemizden yayımlanan son Haberlere Ulaşmak ve Daha Fazlası için, e-posta Listemize
Abone olun.

T.C KARAMANLI BELEDİYESİ Gizlilik politikası & Kullanım Koşulları
İstediğiniz zaman e-posta listesinden çıkabilirsiniz.
Web Tasarimi web danismanligi