Gizlilik Politikası

GİZLİLİK

 

Karamanlı Belediyesi, ziyaretçileri tarafından sitesindeki formlar aracılığıyla sunulan kişisel verileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, v.b.) üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz veya hiç bir şekilde kullandırtmaz.

 

Karamanlı Belediyesi, bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır:

Size basılı yayınlar/yazışmalar göndermek

Size elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek

 

Kişisel bilgilere sadece yetkili Karamanlı Belediyesi yöneticileri ve bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. Karamanlı Belediyesi, kişi kimliklerini açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), Web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanır. Bu bilgiler üçüncü kişilere açıklanmaz.

 

Karamanlı Belediyesi, sitesindeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, Karamanlı Belediyesi Gizlilik İlkeleri'ne uyacağını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

 

ERİŞİLEBİLİRLİK

Karamanlı Belediyesi resmi web sitesi, 508 Sayılı Uluslararası Web Erişilebilirlik Standartları (http://www.section508.gov) doğrultusunda uyarlamalar yaparak görme engelli kullanıcılar için erişilebilirliği iyileştirmek ve ekran okuyucu programlar vasıtası ile içeriğe ulaşmaya imkan vermek üzere tasarlanmış çok sayıda özellik içermektedir.

 

Bu özelliklerin bazıları aşağıda açıklanmaktadır.

 

1.Sitenin genel yapısına erişilebilirllik standartlarına uygun olan text versiyonu hazırlandı.

2.Sitenin karşılama sayfasında tuşu kullanılarak içerik başlıklarının sıralı gezilmesi için düzenlemeler yapıldı.

3.Hazırlanan text versiyonlu erişilebilir ana sayfadan, günün haberleri, İSÖM haberleri, günün programı, ihaleler, etkinlikler, hava durumu, hal ve balık fiyatları, yol bakım çalışmaları, özürlünün el kitabı, bilgi edinme hakkı ve beyaz masa başvuru formlarına kolaylıkla erişim imkanı verildi.

4.Site ana sayfasından tuşu ile erişilebilir siteye geçiş ve kolaylıkla içerik başlıklarında dolaşabilme imkanı sağlandı.

5.Bilgi Edinme ve Beyaz Masa Formları ve İletişim Sayfası ''Git'' fonksiyonu eklenerek erişilebilir hale getirildi.

 

Sitedeki resimler, siteyi okumak yerine, bir ekran okuyucu kullanarak sitenin içeriğini dinlemesine yardımcı olan "alt etiketleri" içermektedir. Benzer şekilde, bir "buraya atla" ("skip to") linkiyle, bir sayfaya her erişildiğinde kullanıcıların başlığı es geçerek doğrudan ana içeriğe gitmesini sağlayan bir metot sağlanmaktadır. Sitenin grafiksel sürümünü daha erişilebilir kılan özelliklere ek olarak, kullanıcılara kolaylık için bir salt metin sürümü de sağlanmıştır.

close

Haber ve bülten

Sitemizden yayımlanan son Haberlere Ulaşmak ve Daha Fazlası için, e-posta Listemize
Abone olun.

T.C KARAMANLI BELEDİYESİ Gizlilik politikası & Kullanım Koşulları
İstediğiniz zaman e-posta listesinden çıkabilirsiniz.
Web Tasarimi web danismanligi
İstanbul Kombi servisi